Şoför

Türkiye Kalkınma Vakfı/Development Foundation of Turkey Kilis,Osmaniye
Lise
Tam Zamanlı 1-3
Bu ilan yayından kaldırılmış Görüntülenme : 861

Paylaş

İlan Detayları

Türkiye Kalkınma Vakfı tarafından yürütülen “Suriyeli&Türk Çocukların ve Ergenlerin Erken Çocukluk Eğitimi ve Gelişimi, Koruma, Güçlendirme ve Beceri Programları Yoluyla Desteklenmesi Projesi” kapsamında Kilis ve Osmaniye illerinde görev almak üzere “Şoför” istihdam edilecektir. Toplam iki (2) kişi istihdam edilecektir. İşin süresi 9 aya kadar uzama olasılığı ile 6 aydır.

 

Adaylarda aranan nitelikler ve iş tanımı aşağıda sunulmaktadır:

Aranan Nitelikler:

 1. En az ortaokul mezunu , 35 yaş ve üzeri,
 2. Benzer pozisyonda deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif otomobil kullanabilen,
 3. Araçların teknik özelliklerine hakim, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek,
 4. Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren,
 5. SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip,
 6. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan,
 7. Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş;  “Şoför” istihdam edilecektir.

 

İş Tanımı:

 1. Proje için kiralanan aracın proje kapsamındaki çalışmalar için kullanılmasına dikkat etmek,
 2. Aldığı yakıtlar için bir çetele hazırlamak ve yakıt fişlerinin bu çetele ile uyumlu olmasına dikkat etmek ve raporlamak,
 3. Karayolları Trafik Kanunu, Karayolları Trafik Yönetmeliğine uygun olarak gerekli muayene ve bakımlarını takip etmek veya yaptırmak,
 4. Seyahat esnasında trafik kurallarına uymak.

İlgilenen adayların bu belgelerle 17 Ekim 2023 Saat 16.00’a kadar aşağıda verilen mail adresine başvuruda bulunmaları beklenmektedir. TKV erken başvuruları teşvik etmektedir. Bu bağlamda ilan kapanmadan önce uygun başvurular olması halinde süreç yukarıda belirlenen tarihlerden daha erken sonlandırılabilir. Başvuruda bulunurken hangi pozisyon ve il/ilçe için başvuru yapıldığı mutlaka belirtilmelidir.

Türkiye Kalkınma Vakfı/Development Foundation of Turkey

Türkiye'nin, kırsal kalkınma alanında faaliyet gösteren ilk sivil kalkınma kuruluşu olan Türkiye Kalkınma Vakfı'nın çalışma alanları, Türkiye’deki kırsal örgütlerin kapasitesinin arttırılması ile bunların hem kendi aralarında ve hem de uluslararası paydaşları arasında ağlar kurulması, ilçe veya havza bazlı entegre kalkınma planları hazırlama, kapasite arttırma ihtiyaç analizleri, stratejik plan hazırlama, dezavantajlı kesimler için sosyal gelişim projeleri, mülteciler için kapsayıcı erken çocukluk, sosyal uyum, uyum çalışmalarıdır.
Diğer İlanlar

Benzer İlanlar