Gizlilik


Privacy

1- Gelbasla.com internet sitesi ziyaretçileri tarafından Gelbasla.com sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

2- Gelbasla.com, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,

Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

3- Kişisel bilgilere, sadece yetkili Gelbasla.com personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Gelbasla.comkişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak, yasal zorunluluk nedeniyle ve/veya resmi mercilerin talepleri karşısında işbu Gizlilik Bölümündeki bilgiler ilgililerce paylaşılabilecektir.

4- Gelbasla.com sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Gelbasla.com’un Gizlilik İlkeleri‘ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmeniz gerekmektedir.