Proje Yöneticisi/Şanlıurfa (Ref: PRJ01)

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Şanlıurfa
Proje Yöneticisi
Üniversite
Tam Zamanlı 4-9
Bu ilan yayından kaldırılmış Görüntülenme : 2783

Paylaş

İlan Detayları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 

Suna’nın Kızları ülkemizdeki sanayi, eğitim, kültür ve sanat alanlarının gelişmesine önemli katkılar sunmuş Suna Kıraç’ın eğitim alanındaki çabalarını, değerlerini, hedeflerini ve vizyonunu yaşatmak amacıyla  Suna ve İnan Kıraç Vakfı çatısı altında kurularak yolculuğuna başladı.

Suna’nın Kızları, çocukların gelişim ihtiyaçlarını karşılayan eğitim imkanlarına erişmelerine ve bu süreci en çok kazanımla tamamlamalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Daha fazla bilgi için: sunaninkizlari.org

Suna’nın Kızları bünyesinde görev almak üzere  Şanlıurfa Beş Mahalle Proje Yöneticisi pozisyonunda işe alımı yapılacaktır.

 

Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Proje yönetimi alanında en az 5 yıllık deneyim sahibi,
 • Çok iyi derece Türkçe, Kürtçe ve Arapça bilgisine sahip,
 • Çocuk ve  toplumsal cinsiyet eşitliği alanında çalışma deneyimine sahip,
 • İleri seviye sunum ve raporlama becerisine sahip,
 • Sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Şanlıurfa ilinde ikamet eden.

 

İş Tanımı:

 • Suna’nın Kızları’nın Şanlıurfa’da uyguladığı Beş Mahalle Güçlenme Projesi’ni yönetmek,
 • Saha Sorumlusuyla eşgüdüm içerisinde faaliyet planının tüm bileşenleri ile (yöntem, kapsam, zaman, maliyet, kalite, iletişim, içerik geliştirme, izleme- değerlendirme, proje hedeflerinin gerçekleştirilmesi için saha ve kampanya yönetimi vb.) planlanmasını ve sahada yürütülmesini sağlamak,
 • Proje sonuçlarından doğrudan/dolaylı, olumlu/olumsuz etkilenebilecek iç/dış kişilerin ve kurumların, paydaşların belirlenmesini sağlamak,
 • Saha Sorumlusuyla eşgüdüm içerisinde Şanlıurfa’daki paydaşlarla güçlü ilişkiler kurarak, mahalle bazlı topluluklar oluşturulmasını ve bir arada çalışmalarını sağlamak,
 • Programlar Ekibi’nin tüm birleşenleri ile eşgüdüm içinde mahallelerde destekleyici çalışmaların / programların planlamasına ve uygulamasına katkı sağlamak,
 • Yerelde kamu kurumları ile eşgüdümü sağlamak ve eğitim programları için gerekli izinleri almak,
 • Paydaşlarla alınan kararları; süreç, amaç ve hedefler doğrultusunda uygulanmasını sağlamak üzere, proje yürütme planına yansıtmak.

 

Başvuru Bilgisi

·   Suna ve İnan Kıraç Vakfı birlikte çalıştığı, hizmet verdiği bireylerin refahını korumaya, geliştirmeye ve onlar için güvenli alanlar yaratmaya kararlıdır; tüm çalışan ve gönüllülerinden bu taahhüdü gerçekleştirmelerini bekler. Vakfın amaç ve ilkeleriyle bağdaşmayan davranışlar konusunda sıfır tolerans politikasına sahiptir. Suna ve İnan Kıraç Vakfı ayrıca çocuk güvenliği standartları ve ilkelerini de kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında anaakımlaştırır. Seçilen tüm adayların bu standartlara ve ilkelere uymaları beklenir; bu nedenle adaylar referans kontrolü  sürecinden geçeceklerdir.

 

Suna ve İnan Kıraç Vakfı

Vakıf, eğitim alanındaki hedeflerini gerçekleştirmek üzere; yardıma ihtiyacı olan yetenekli öğrenciler ile eğitim ve öğretim kurumlarına gerekli görülecek her türlü yardımı yapmakta, burs, eğitim ve araştırma gibi imkanlar sağlayarak destek vermektedir.
Vakıf, kültür ve sanat alanında, tarih, sanat, kültür ve bilim müzeleri ile her türlü sergi mekanları, araştırma ve uygulama merkezleri, kütüphaneler ve enstitüler açmaya ve işletmeye, koleksiyonlar oluşturmaya ve bunları sergilemeye yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır. Suna’nın Kızları faaliyetleri ile kolektif etki ve kız çocuk odaklı tasarım yaklaşımlarını merkeze alan yol haritasıyla, çocuk gelişimi temelinde bir araya gelen çözüm topluluklarını desteklemeyi ve bu çözüm topluluklarının çalışmalarını dezavantajlı ortamlarda yetişen kız çocukların en fazla kazanımla tamamlayacakları şekilde tasarlamalarını hedeflemektedir.

Benzer İlanlar