Gıda Mühendisi (Ref: Gıda Mühendisi)

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı İstanbul
Gıda Mühendisi
Yüksek Lisans,Üniversite
Tam Zamanlı 4-9
Bu ilan yayından kaldırılmış Görüntülenme : 717

Paylaş

İlan Detayları

KEDV, 1986 yılından bu yana yoksulluk ve eşitsizliklerin var olmadığı güçlü bir toplum oluşturmaya katkıda bulunmak amacıyla, kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek için çalışmaktadır.

Gıda Mühendisi: Genel Nitelikler ve İş Tanımı

1.KEDV iktisadi işletmelerinde gıda ürünlerinin pazarlanmasına   yönelik bir kalite kontrol sistemi geliştirmek,  tedarikçi kadın kooperatifleri ve kadın üreticilerin  bu sistemi uygulamasını sağlamak, 

2. KEDV’ in desteklediği kadın kooperatifleri ve kadın  üreticilerin tarım ve gıda alanındaki üretim süreçleri ve ürünlerini mevzuat, ruhsatlandırma, gıda güvenliği, üretim/işleme kapasitesi, ambalaj ve etiket, kalite standardı  ve diğer ilgili alanlarda  iyileştirmek ve pazarın taleplerine uygun hale getirmek,

3. Kadınların tarım, hayvancılık ve gıda alanlarında gelir elde edebileceği yeni iş/ürün  fikirleri ve  uygulama projeleri geliştirmek ve yönetmek.

 

Aranan Nitelikler

  • Alanında en az 6 yıl deneyimli,
  • İstanbul'da ikamet eden ve seyahat engeli bulunmayan.

İlgilenen adayların öz göndermelerini rica ederiz. Özgeçmişlerini “GM0224” konusuyla ik@kedv.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

“6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” kapsamında, bu ilana yapacağınız başvuru ile özgeçmişiniz

içerisindeki tüm kişisel bilgilerinizin KEDV ile paylaşılmasını ve bu bilgilerin saklanmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.''

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV)
1986 yılından bu yana, yoksulluk ve eşitsizliklerin var olmadığı güçlü bir toplum oluşturmaya katkıda bulunmak amacıyla, kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek için çalışmaktadır. Bu doğrultuda bireysel ve kolektif kapasite geliştirme, kooperatifleşme, ekonomik güçlenme ve afet/göç alanlarında programlar yürütmektedir.
Kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olan KEDV, dar gelirli kadınların yoksullukla mücadeledeki uzmanlıklarına, ailelerini ve toplumu geliştirme, dönüştürme güçlerine inancıyla, onlarla ilkeli bir ortaklık anlayışıyla çalışmakta, tüm projelerini onların ve çevrelerinin sinerjisiyle geliştirmekte, yerel yönetimler ve toplumdaki diğer aktörlerle işbirliği yapmaktadır.
KEDV’in 29.01.2001 tarihli, 2001-2009 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına kuruluş statüsü bulunmaktadır.
Diğer İlanlar

Benzer İlanlar